РОЗМІР ПЛАТИ ЗА НАВЧАННЯ

РОЗМІР ПЛАТИ ЗА НАВЧАННЯ:

освітні послуги безкоштовні

РОЗМІР ПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ:

Витяг з наказу директора дошкільного навчального закладу №5 від 04.01.2022 №04-аг «Про організацію харчування вихованців дошкільного навчального закладу №5 у 2022 році»

Відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради від 30.12.2021 №190 «Про організацію харчування учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти Вараської міської територіальної громади на 2022 рік»,на виконання рішення Вараської міської ради від 30.10.2019 № 1547 «Про затвердження міської програми «Харчування учнів закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади на 2020 – 2022 роки» ( з наступними змінами та доповненнями), рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від  16.12.2021 №403 «Про організацію харчування учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти Вараської міської територіальної громади на 2022 рік», з метою організації харчування вихованців у 2021 році,

НАКАЗУЮ:

1.Встановити вартість харчування дітей в дошкільному навчальному закладі №5 на одну дитину в день на 2022 рік в розмірі:

для дітей віком до чотирьох років –  до 50,25.грн.;

для дітей віком з чотирьох років до шести (семи) років – до 60,80.грн.;

для дітей з непереносимістю глютену та лактози віком до чотирьох років – до 50,25.грн.;

для дітей з непереносимістю глютену та лактози віком з чотирьох років до шести (семи) років – до 60,80.грн.;

2. Встановити батьківську плату за харчування дітей у розмірі  60% від  вартості  харчування на одну дитину в день.

3. Забезпечити дієтичним харчуванням дітей  з непереносимістю  глютену та лактози, відповідно до медичних показань.

4. Забезпечити безкоштовним харчуванням згідно з нормами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 №305 «Про затвердження норм та Порядку харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»:

– дітей-сиріт; дітей-напівсиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей-інвалідів; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних групах; дітей, батьки яких є учасниками бойових дій; дітей учасників бойових дій АТО та ООС (операції об’єднаних сил); дітей із сімей військовослужбовців, померлих під час проходження військової служби; дітей із сімей переселенців.

5. Зменшити розмір плати за харчування дітей на 50% для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.