РОЗМІР ПЛАТИ ЗА НАВЧАННЯ

РОЗМІР ПЛАТИ ЗА НАВЧАННЯ:

освітні послуги безкоштовні

РОЗМІР ПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ:

Відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради від 28.12.2020 №135 «Про організацію харчування учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти територіальної громади Вараської міської ради на 2021 рік», на виконання рішення Вараської міської ради від 30.10.2019 № 1547 «Про затвердження міської програми «Харчування учнів закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади на 2020 – 2022 роки» ( з наступними змінами та доповненнями), рішення виконавчого комітету Вараської міської ради від  21.12.2020 №300 «Про організацію харчування учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти Вараської міської територіальної громади Вараської міської ради на 2021 рік», з метою організації харчування вихованців у 2021 році,

НАКАЗУЮ:

1.Встановити вартість харчування дітей в дошкільному навчальному закладі №5 на одну дитину в день на 2021 рік в розмірі:

для дітей віком до трьох років –  до 38,18.грн.;

для дітей віком з трьох років до шести (семи) років – до 59,38.грн.;

для дітей з непереносимістю глютену та лактози віком до трьох років – до 38,18.грн.;

для дітей з непереносимістю глютену та лактози віком з трьох років до шести (семи) років – до 59,38.грн.;

2. Встановити батьківську плату за харчування дітей у розмірі  50 відсотків  від  вартості  харчування на одну дитину в день.

3. Забезпечити дієтичним харчуванням дітей  з непереносимістю  глютену та лактози згідно з нормами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах».

4. Забезпечити безкоштовним харчуванням згідно з нормами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»:

– дітей-сиріт; дітей-напівсиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей-інвалідів; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних групах; дітей, батьки яких є учасниками бойових дій; дітей учасників бойових дій АТО та ООС (операції об’єднаних сил); дітей із сімей військовослужбовців, померлих під час проходження військової служби; дітей із сімей переселенців.

5. Зменшити розмір плати за харчування дітей на 50% для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.